Я не беру Хабарі

ЗВЕРНЕННЯ

Шановні тернополяни!

Протягом всіх років незалежності в Україні формувалася тотальна корупційна вертикаль, коли державні службовці починаючи від найнижчого рівня були вимушені збирати побори для передачі їх вище, до самого верху. В результаті системною корупцією було уражене практично все суспільство, що вбивало конкуренцію, закривало можливості для розвитку як держави, так і кожного українця.

Особливо цинічного розвитку корупція досягла за період перебування у владі  останнього президента. Це викликало масове незадоволення українців і вилилося у багатоденний спротив корумпованій і кримінальній, по своїй суті, владі на майданах України. В результаті ненависну більшості українців владу, яку уособлював Янукович, було скинуто. На жаль не обійшлося без жертв. Склад Героїв Небесної сотні вже перевищив сто чоловік. Ще сотні важко поранених продовжують заліковувати рани.

Усвідомлюючи, що усунення верхівки корупційної вертикалі зовсім не означає подолання масової корупції, більше того є велика загроза лише заміни окремих облич  в ній, ми, пересічні громадяни, вирішили об’єднатись в ініціативу “Громадяни проти корупції”.  Суть ініціативи полягає у постійній системній боротьбі з корупцією в нашому рідному місті у всіх її проявах.

Якщо Ви — свідомий громадянин України і бажаєте допомогти своїй державі, то підтримайте ініціативу і допоможіть її розповсюдити та поставити заслін корупції !

Найпростіше, але  в той же час і найскладніше, бо потребує зусиль щодо зміни самого себе, приєднайтесь до розпочатої нами акції “Я не даю хабарів”.

Наші контакти: електронна адреса — gromadaimisto@gmail.com , тел..+380978413499.

ПІДПИСАЛИ:

Дмитро Вакуленко

Володимир Головач

Інна Дричик

Богдан Загорський

Мирослав Загорський

Ігор Ковалик

Тарас Кривецький

Юлія Марко

Василь Тарас

.