Змі проти корупції

Громадськість Тернопільщини закликає владу до спільної боротьби з корупцією
джерело перейти

«Я не даю, я не беру хабарів», – нова ініціатива в Тернополі
джерело перейти

Люди закликають владу приєднатися до ініціативи “Я не даю, я не беру хабарів”

джерело посилання

або почитати

 

Під час пленарного засідання Тернопільської обласної ради 15 березня депутат обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода»,  голова постійної комісії з питань законності та правової політики облради Леоніда Бицюра озвучив депутатський запит  щодо підтримки громадської ініціативи «Я не даю, я не беру хабарів».

Він адресований органам місцевого самоврядування, органам державної влади в Тернопільській області та громадським організаціям.

«З метою подолання системної корупції та хабарництва, налаштування дієвого громадського контролю у сфері запобігання злочинів проти гідності громадян України, популяризацію нових відповідальних взірців поведінки державних службовців, правоохоронців, службовців органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівні, створення позитивного іміджу урядування в Україні, зокрема і на Тернопільщині, просимо долучитися до громадської ініціативи «Я не даю, я не беру хабарів», проголошеної в резолюції круглого столу «Духовне відродження нашого краю» 13 березня 2014 року в місті Тернополі», — йдеться у запиті.

Більшістю голосів сесія Тернопільської обласної ради підтримала депутатський запит «свободівця».

— Наша країна перебуває на етапі моральних та духовних перетворень . В першу чергу це  подолання системної корупції та хабарництва, — прокоментував  Леонід Олексійович. —  Під час проведення круглого столу  «Духовне відродження нашого краю», який відбувся 13 березня в Тернополі, мешканці краю виступили з пропозицією започаткувати громадську ініціативу «Я не даю, я не беру хабарі». Долучитися до неї закликають представників влади та органів місцевого самоврядування.

Також Леонід Бицюра скерував депутатські запити Управлінню Служби безпеки України в Тернопільській області щодо посилення заходів, спрямованих  на захист національної безпеки України,  та  Управлінню Державної автомобільної інспекції  УМВС в Тернопільській області щодо посилення заходів безпеки на автомобільних шляхах Тернопільщини.

.